Wykonujemy instalacje domofonowe i wideodomofonowe analogowe lub cyfrowe. Wykonywane przez nas instalacje dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.
 

Główną funkcją domofonu i wideo-domofonu jest możliwość identyfikacji osoby próbującej dostać się na obiekt objęty systemem.
System analogowy jest tańszy i prostszy , dobrze sprawdza się w małych instalacjach.
System cyfrowy jest droższy , lecz można go rozbudować o różne funkcje np. obsługę bramy wjazdowej , otwieranie furtki za pomocą kodu cyfrowego , oraz cały system można połączyć z systemem ochrony budynku.
Wideodomofon jest bardziej praktyczny , gdyż można obserwować co dzieje się wokół wejścia na posesję.Daje pewność co do tożsamości osoby chcącej wejść do naszego domu. Jest jednak droższy i nie zawsze konieczny.
Na instalację domofonu , lub wideodomofonu najlepiej zdecydować się na etapie budowy , ponieważ na rynku jest wiele modeli , oraz systemów połączeń co wiąże się z odpowiednią ilością żył w przewodach połączeniowych pomiędzy budynkiem a furtką itp.
Wykonujemy zarówno proste i tanie instalacje oraz rozbudowane i nowoczesne, zintegrowane z innymi domowymi instalacjami. Korzystamy z najnowszych rozwiązań dedykowanych dla inteligentnych domów zapewniających największą funkcjonalność z jednoczesną prostotą obsługi.